Jartiyer Takım Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

person Yazar: hesapliicgiyim.com list Kategori: Fantezi İç Giyim Ürünleri Tarih: comment Yorum: 0 favorite İzlenme: 306

Jartiyer görüntü olarak çok seksi  bir iç giyim ürünü olsa da, önemli olan aldığınız jartiyer takımın sizin vücudunuzda bu seksi görünümü korumasıdır. Vücudunuzla uyumlu olmayan bir jartiyer takım sizi seksi göstermek yerine hoş olmayan bir görüntü sergileyebilir. Bu yüzden jartiyer takım alırken üzerinize en yakışacak jartiyer takımı almanız gerekmektedir.

Peki jartiyer takım alırken nelere dikkat etmelisiniz?

- Jartiyer takım alırken dikkat edeceğiniz en önemli nokta bedeninizden küçük bir jartiyer takım almamanızdır. Eğer kendi bedeninizden ufak bir jartiyer takım aldıysanız, jartiyerin sıktığı bölgelerden vücudunuz dışarı doğru çıkacak ve sizi olduğunuzdan daha kilolu gösterecektir.

- Eğer kilolu bir bayansanız büstiyerli jartiyer modellerini tercih etmeniz daha doğru olacaktır. Büstiyerli jartiyer takımlar göğüs kısmından göbeğe kadar vücudu saracağından, göğüsleri daha dolgun ve dik gösterip,  göbek kısmındaki fazla kiloları kamufle ederek çok daha seksi görünmenizi sağlayacaktır.

- Bedeninizden büyük bir jartiyer takım alacak olursanız, jartiyer takım üzerinizde bol durarak seksilikten uzak bir görüntü sergileyecektir.

- Jartiyer kadar, kullanacağınız jartiyer çorabı da çok önemlidir. Silikonlu ve dantelli jartiyer çorapların kilolu bayanlar tarafından tercih edilmemesi gerekmektedir. Silikon veya dantel olan kısım çorap kadar esnek olmayacağından bacaklarınız jartiyer çoraptan taşmış gibi gözükecektir.

- Vücudunuzu saran, göğüslerinizi daha dolgun ve dik gösteren jartiyer takım almak istiyorsanız büstiyerli jartiyer takımları tercih etmelisiniz. Böylelikle hem daha sıkı hem de daha çekici görünüm kazanmış olacaksınız.

- Farklı bir tasarım ve çok daha etkileyici bir görünüme sahip olmak istiyorsanız o zaman transparan veya file kumaştan  üretilen jartiyer takımlar tam size göre.

- Baştan çıkarıcı ve heyecanlandırıcı bir görünüm istiyorsanız kırmızı renk jartiyer takımları tercih etmelisiniz.

Jartiyer takımınızı günlük yaşamınızda da kullanabilir, partnerinizle yaşayacağınız beklenmedik yakınlaşmalarda ona sürpriz yaparak çok daha fazla heyecan yaşatabilirsiniz.

Unutmayın, doğru jartiyer takım giyen bir kadın partnerinin gözünde her zaman çok daha seksi, çok daha baştan çıkarıcı, çok daha sıra dışı olacaktır.

Yorumlar

Herhangi bir yorum bulunmuyor!

Yorumunuzu yazın

Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık