Arama

Haber bülteni

Fiyatların geçerlilik süresi stoklarla sınırlı olup maliyet fiyatları ile değişkendir. Görsel ve yazılı materyaller üretici veya dağıtıcı firmalar tarafından derlenmiştir. Tipografik hatalardan dolayı firmamız sorumlu tutulamaz.

 

Sipariş Vermeden Önce

Ürünlerinizin zamanında ve eksiksiz olarak elinize ulaşması için siparişinizi vermeden önce bazı konulara dikkat etmeniz gerekmektedir. 

 

Teslimat ve Fatura Adresleri

Siparişiniz sizin girmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilecektir. Lütfen teslimat adresinizi tam ve eksiksiz olarak giriniz. Fatura adres bilgileri faturalama işleminden sonra değiştirilemeyeceğinden fatura bilgilerinizin doğruluğundan emin olmadan siparişi onaylamayınız. Teslimatların gecikmesinde en sık karşılaşılan sebeplerden biri adres bilgilerinin yetersiz olmasıdır.

Stoklarda bulunan ürünler 1(bir), stoklarda olmayan ürünler 3(üç) iş günü içinde kargoya verilir. Herhangi bir sorunuz ya da sorununuz olduğunda lütfen iletişim adreslerimizden irtibata geçiniz.

Gönderimizin elinize indirimli ve hızlı bir şekilde ulaşması için ülkemizin seçkin firmalarından PTT kargo ile çalışmaktayız.

Kargonuzun zamanında ve sorunsuz elinize ulaşabilmesi için adres bilgilerinizin doğru ve eksiksiz yazılmış olması gerekmektedir. Eksik yazılan adres bilgisinden dolayı ürünün gecikmeli teslim edilmesinden firmamız sorumlu tutulamaz. Eksik adres bilgisi nedeniyle geri dönüp tekrar gönderilen siparişler için ödenecek ikinci kargo ücreti müşteriye ait olacaktır.

Bu nedenle siparişinizi vermeden önce adres bilgilerinizin doğru, açık ve anlaşılır olduğunu kontrol ediniz.

Kapıda ödemeli gönderimlerde siparişiniz kargoya verilmeden önce müşteri temsilcimiz sizi kayıt olurken verdiğiniz telefon numaranızdan arayarak siparişinizi ve adresinizi teyit edecektir.

 

Kredi Kartı Güvenlik Kontrolü

Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için en önemli konulardan biridir. Hesapliicgiyim.com da kullanılan hiçbir bilgi diğer kurum veya kuruluşlar ile paylaşılmaz.

Bazı durumlarda bankadan sözlü olarak siparişinizin teyidi istenebilir. Bu durumda bankanız sizi kayıtlı bilgilerinizden ulaşarak arayacak ve siparişiniz ile ilgili teyit isteyecektir. Bankanızın size ulaşabilmesi için bankanızda kayıtlı bulunan kişisel bilgilerinizin güncel olduğundan emin olunuz.

Güvenlik kontrolü sırasında telefon numaranızdan size ulaşılmazsa siparişiniz iptal edilebilir.

Lütfen mağazada girdiğiniz telefon numarasının doğru olduğundan emin olunuz, siparişiniz ile ilgili her türlü bilgilendirme için bu numaralar ve email adresiniz kullanılacaktır.

 

Sadece Adresinize Teslimat Yapılır,

Tüm gönderiler adrese ve faturada aı yazan şahsa teslim edilir. Kargo şubesinden kesinlikle mal teslimatı yapılamaz. Alıcının adreste olmaması durumunda aksi belirtilmediği taktirde birinci dereceden yakınına kimlik bilgilerinin kontrolünden sonra teslimat yapılabilir.

Size gönderilen paketin üzerinde, faturada ve kredi kartı ekstresinde hiçbir şekilde paketin içeriği belirtilmemekle ve ürünler dışarıdan belli olmayacak şekilde paketlendikten sonra kargo poşetine konmaktadır. 

 

Nasıl ve hangi yöntemlerle ödeme yapabilirim ?

Sitemizden vereceğiniz siparişlerinizi 3(üç) şekilde ödeyebilirsiniz:

  • Havale ile ödeme seçeneğimizi kullanarak. Havale ile ödemeyi tercih ettiğinizde ürün sayfasında belirtilen oranda indirimli ödeme yaparsınız.

  • Kapıda nakit ödeme seçeneğini kullanarak. Bu ödeme şeklinde  gönderiler sadece PTT kargo ile gönderilmektedir.

  • Kredi kartınız ile ödeyerek. Bu ödeme şekli şu anda kullanılamamakla beraber çok yakında aktif hale gelecektir.

 

Malı teslim alırken kapıda ödeme yapabilir miyim ?

Sitemizden yapacağınız alışverişlerde kapıda nakit ödemeyi tercih edebilir ve Türkiye’nin neresinde olursanız olun, evinizin rahatlığında alış-verişinizi tamamlayabilirsiniz.

 

Sitenizden nasıl sipariş verebilirim ?

Öncelikle sitemize üye olmanız gerekmektedir. Üyeliğinizi ana sayfamızda bulunan "Oturum Aç" linkini kullanarak yapabilirsiniz. Üyelik bilgilerinizi sitemize eksiksiz girdikten sonra seçtiğiniz ürünü sepetinize eklemelisiniz. Sepetinizden ileri butonu ile bir sonraki adıma geçerek  Teslimat ve Fatura adresi bilgilerinizin doğruluğunu kontrol ettikten sonra ileri butonu ile bir sonraki adımda kargo seçimini yapıp ödeme ekranına gelebilirsiniz.

 

Havale ile nasıl sipariş oluşturabilirim ?

Ödeme ekranına geldiğinizde havale ile ödeme kısmını seçiniz, açılan ekranda siparişinizi kontrol edip onaylamanız istenecektir. Siparişinizi onayladıktan sonra gelen ekranda sipariş numaranız, siparişinizin toplam tutarı ve havale yapacağınız hesap numaralarımızı göreceksiniz. Havale yapmak istediğiniz banka hesap numaramızı sipariş numaranızla birlikte not etmelisiniz.

Hesabımıza yapacağınız havale ödemelerinde sipariş toplam tutarınız kadar ödeme yapmanız ve havalenin açıklama kısmına sipariş numaranızı da ekletmeniz, ürününüzün ödeme onayının alınmasında ve size gönderilmesinde kolaylık sağlayacaktır. Sipariş numarası yazılmamış veya sipariş toplam tutarından daha fazla olarak yapılan ödemeler incelenecek ve en geç ödeme yaptığınız günün ertesi gününde onaylanarak kargoya hazırlanacaktır.

Banka hesap numaralarımıza yapılan EFT işlemlerinin sistemimize girerek ödeme onayının alınması ise ödeme yaptığınız saate ve (öğleden sonra yapılan EFT'ler bir sonraki gün işleme alınmaktadır) bankalara göre değişkenlik gösterecektir.

Siparişinizin onaylanma sürecinin hızlılığı için dekontun açıklama kısmına mutlaka SİPARİŞ NUMARASI nı yazdırmayı unutmayınız.

Ödeme onayı alındıktan sonra size ödemenizin onaylandığına dair bir e-posta ulaşacaktır. Bu e-postayı aldığınızda siparişiniz hazırlanma aşamasına geçmiş olacaktır.

 

Sepetim ve siparişlerim nedir nasıl kullanılır ?

Sepetiniz;

  • Almayı düşündüğünüz ürünleri ekleyebildiğiniz (ürünlerin yanında ya da alt tarafında bulunan sepete ekle butonu yardımıyla ürünü sepetinize ekleyebilirsiniz)

  • Ürün ve hediyesi olan ürünlerin eklenip eklenmediğini kontrol edebileceğiniz

  • Ürün adetlerini belirleyebildiğiniz (sepetinizde ürünlerin sağ tarafında adet yazan kutuların içine almak istediğiniz miktarı ( + ) butonuna basarak arttırabilir veya ( - ) butonuna basarak düşürebilirsiniz.)

  • Almaktan vazgeçtiğiniz ürünleri çıkartabildiğiniz (ürünün sağ tarafındaki ( - ) butonuna basarak ürünü sepetten çıkarabilirsiniz.)

  • Vermeyi düşündüğünüz siparişinizin toplam fiyatını görebildiğiniz (sağ alt köşede size siparişinizin KDV dahil toplam fiyatı gözükmektedir.)

  • Hangi sayfada olursanız olun sağ üst köşede ve sayfanın sol kısmında bulunan "Sepetim" linkini tıkladığınızda açılarak bilgi alabileceğiniz ekranımızdır.

  • Hangi sayfada olursanız olun sayfanın sol kısmında Hesabım bölümünde bulunan Siparişlerim linki ise ödemesini yaptığınız ürünlerin takibini yaparak bilgi alabileceğiniz ekranımızdır.


Siparişlerimi sitenizde nasıl görüntüleyebilirim ?

Hangi sayfada olursanız olun sayfanın sol tarafında bulunan Hesabım bölümündeki Siparişlerim linkinden verdiğiniz siparişleri takip edebilirsiniz. Siparişinizin verilmesi ile siparişlerim sayfasında görüntülenmesi arasından bir süre geçebilir.

Sipariş numarası almanız siparişinizin başarılı bir şekilde oluşturulduğu anlamına gelmektedir. Siparişinizin durumunu bir süre sonra sipariş takibi ekranından takip edebilirsiniz.


 


Malı teslim alırken kapıda ödeme yapabilir miyim ? 

Sitemizden yapacağınız alışverişlerde kapıda nakit ödemeyi tercih edebilir ve

türkiye’nin neresinde olursanız olun, evinizin rahatlığında alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.