Arama

Haber bülteni

Hakkımızda

2009 yılında faaliyete başlayan D2 Pazarlama ve Elektronik Hizmetler birçok kaliteli markayı uygun fiyatla siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmayı ilke edinmiştir. Gerek satış, gerekse müşteri hizmetlerinde tecrübeli satış ve teknik destek kadrosuyla siz değerli müşterilerine hizmet vermeye ilk günkü öz verisi ve heyecanıyla devam etmektedir.

Siz müşterileriyle kalıcı bir iş ortaklığı yapma hedefinde olan firmamızda müşteri memnuniyeti her zaman ilk sırada yer almaktadır.

İthalatını yapmış olduğu ürün grubuna sürekli yenilerini ekleyen firmamız oto alarm ve aksesuar, bayan iç giyim, bayan fantazi giyim, bio bitkisel ürünler, bilgisayar, oyun konsol parçaları ve oyun gibi ürünlerin satışını yaptığı gibi bilgisayar ve elektronik sistemlerin kurulumu ve desteği konularında da hizmet vermektedir.

“Her zaman yanınızdayız” sloganını benimsemiş olan firmamız sizlere arayıp bulamadığınız, araştırıp kararsız kaldığınız veya yaptırmayı planladığınız ürünler konusunda da yardımcı olmaktadır. Böyle bir talebiniz varsa Bize Ulaşın linkindeki konu kısmından Ürün Arıyorum u seçerek istediğiniz ürün/hizmetle ilgili tüm detayları bize mail adresiniz ve telefon numaranız ile birlikte iletiniz. Uzman ekibimiz en kısa sürede size ulaşarak yardımcı olacaktır.